JĘZYKI OBCE

STRONA GŁÓWNA

 

Języki obce


1. Piotr Kubacki - Język angielski



"Niezbędna, dla danego poziomu znajomości języka, wiedza gramatyczna została zebrana i zrozumiale przedstawiona w jednym miejscu. Bardzo ciekawe i zróżnicowane ćwiczenia gramatyczne. Potężna dawka wiedzy za niewielkie pieniądze."

Ryszard Ostapiński
wykładowca w wyższej uczelni, 50 lat

Więcej o książce - KLIKNIJ

2. Paweł Sygnowski - Angielskie zwroty



Zwroty w języku angielskim są niezmiernie ważne, nie wystarczy znajomość słówek. Poznaj zwroty jakimi posługują się Anglicy na co dzień a nauka stanie się o wiele bardziej prosta.

Więcej o książce - KLIKNIJ

3. Hiszpańskie słówka - Paweł Sygnowski



"Gdybym sama w "beznadziejnej" [tak mi się wtedy zdawało] sytuacji nie wypróbowała zaprezentowanej tutaj metody, to nigdy bym nie uwierzyła w to całe gadanie o ponad przeciętnych rezultatach itd. Teraz - wszystkim swoim uczniom zalecam nauke hiszpańskich słówek z wykorzystaniem tej metody. Nie dość, że wyniki są rewelacyjne, to wreszcie na twarzach moich uczniów zagościł uśmiech - oznaka tego, że nauka obcego języka może być naprawdę fascynującym zajęciem."

Klara Lebowicz nauczycielka hiszpańskiego



Więcej o książce - KLIKNIJ


4. Niemieckie słówka - Paweł Sygnowski



"Ciekawy sposób zapamiętywania słówek poprzez skojarzenia, pozwalający dużo szybciej je przyswoić. Dodatkowo można tę technikę zapamietywania przenieść do innych dziedzin nauki skracając czas przyswajania wiedzy."

Przemysław Wysocki 32 lata, specjalista do spraw marketingu w firmie budowlanej

Wiecej o książce - KLIKNIJ

5. Angielskie czasy - Anna Horochowik



"Bardzo dobry podręcznik w syntetyczny sposób omawiający zasady stosowania podstawowych czasów języka angielskiego. Prosto i bardzo przystępnie przedstawia zasady budowania zdań, a także pytań i zaprzeczeń. Każdy temat poparty jest dobrze dobranymi przykładami, zaś nabyte wiadomości można sprawdzić w ćwiczeniach kończących każdy rozdział. Polecam tego ebooka, gdyż nauka wydawałoby się zawiłych reguł gramatycznych staje się dzięki niemu prosta, nawet przyjemna, ale przede wszystkim skuteczna!"


Bogusław Sielecki rencista, 54 lata
Więcej o książce - KLIKNJ

6. Angielskie formuły konwersacyjne - Paweł Wimmer



"Bardzo pożyteczne opracowanie. W jednym miejscu zebrane zwroty pozwalające "zautomatyzować" i "poszerzyć" komunikację. POLECAM"

Andrzej Więckowski 40 lat, informatyk

Więcej o książce - KLIKNIJ

7. Angielskie formuły konwersacyjne i Angielskie przyimki - Paweł Wimmer



"Dzieki temu e-bookowi wzbogaciłam słownictwo oraz nauczyłam się innych formuł i przyimków. Bardzo przydatna i konkretna publikacja."

Magdalena Przybyła studentka

Więcej o książce - KLIKNIJ

8. Angielskie słówka - Paweł Sygnowski



"Uświadomiłem sobie pewien sposób uczenia się słówek w obcym języku plasujący się w grupie technik skojarzeniowych. Jako metodę inspirującą do poszukiwania własnych skojarzeń można polecać."

Miro Miodoński Nauczyciel

Więcej o książce -
KLIKNIJ

9. Business English dla każdego - Anna Horochowik



"Ebook okazał się bardzo przydatny i napewno spełnia swoją rolę jako pomoc w komunikowaniu się w pracy po angielsku. Zawiera naprawdę dużo przydatnych słówek, zwrotów, wzorów, a do tego cennych wskazówek! Polecam!"

Emilia Sz. 30 lat

Więcej o książce - KLIKNIJ

10. Matura ustna z języka angielskiego - Karolina Halczuk




"Nie będę się zbytnio rozpisywał na temat tego eBooka. Powiem krótko - rewelacja! Jestem tegorocznym maturzystą, więc z chęcią przeczytałem go w całości. Bardzo podoba mi się to, że w eBook"u znajdziemy nie tylko suchą teorię, ale także przykłady w jaki sposób odpowiadać, zadawać pytania itd. Jednym słowem kawał dobrej roboty! Przeczytajcie, bo naprawdę warto."

Adam Hycnar 19 lat, uczeń


Więcej o ksiażce -
KLIKNIJ

 

11. Pułapki i ciekawostki języka niemieckiego - Stanisław Karszyń

 

 

Poznaj czyhające na Ciebie pułapki i zaskakujące ciekawostki w języku niemieckim!

Słyszałeś kiedyś powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach? Czy to na pewno wszystko jedno, czy napiszesz „Abends” czy „abends”? Kiedy powinniśmy wybierać „gesinnt”, a nie „gesonnen”? Co i kiedy oznacza „Email”?

Nie mówię, że jesteś w stanie uniknąć absolutnie wszystkich możliwych błędów, jednakże warto dowiadywać się wiecej, by nie popełniać choćby tych najbardziej rażących. Jezyk się zmienia i dochodzą do niego nowe słowa - jak choćby "Email".

O tym, jak ich używać nie mówią starsze podręczniki, a słowa te są przecież ważnym elementem codziennego komunikowania się. Poza nowościami, jest jeszcze trochę wyjątków, "fałszywych przyjaciół" i innych "kwiatków", o których warto wiedzieć zanim ktoś zwróci nam uwagę na ich niepoprawne użycie w rozmowie.

 

Więcej o książce - KLIKNIJ